Wersja dla słabowidzących
Biuletyn Informacji Publicznej
Logo Facebook

HOTEL TRZEBNICA ****

Wszystkich zainteresowanych dłuższym pobytem w Gminnym Parku Wodnym TRZEBNICA-ZDRÓJ,

zapraszamy do skorzystania z oferty noclegowej w pobliskim

HOTELU TRZEBNICA (150m od Aquaparku)

 

HT.jpeg

hoteltrzebnica.pl  |  tel. 71 312 07 47
 

Hotel Trzebnica to pierwszy tak komfortowy obiekt położony w Trzebnicy, w bezpośrednim sąsiedztwie Gminnego Parku Wodnego TRZEBNICA - ZDRÓJ oraz dawnego kompleksu zdrojowego.

Tak jak bogata historia uzdrowiskowa miasta przeplata się z jego współczesnym, rekreacyjnym charakterem, tak zgodnie z zamysłem właścicieli hotel tworzy luksusową przestrzeń dla odpoczynku, proponując jednocześnie najnowocześniejsze rozwiązania cenione przez ludzi biznesu.

Urządzone ze smakiem wnętrza hotelu, ogrody zieleni na zewnątrz, ceniona w okolicy kuchnia, profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne i efektowna sala bankietowa – to wszystko tworzy piękne tło dla wyjazdów rodzinnych, biznesowych spotkań czy uroczystych przyjęć i bankietów.

Ceniący aktywne formy wypoczynku docenią pobliski Las Bukowy będący źródłem czystego i świeżego powietrza, co w zestawieniu z rozległymi terenami słynnych trzebnickich sadów tworzy doskonałe warunki do uprawiania wszelkich form rekreacji.

Położenie Gminnego Parku Wodnego TRZEBNICA - ZDRÓJ i Hotelu Trzebnica zaledwie 30 minut drogi od stolicy Dolnego Śląska - Wrocławia czyni obiekty również bardzo atrakcyjnymi dla turystów chcących zwiedzić piastowski Wrocław, uczestników różnorodnych kongresów i konferencji, a także podróżujących służbowo, którzy po dniu wśród zgiełku wielkiego miasta szukają miejsca na odpoczynek wolnego od hałasu.

Zapraszamy Państwa do miejsca, gdzie najwyższa jakość i profesjonalna obsługa są codziennością, a nie tylko reklamowym hasłem.
 

h1.jpeg h2.jpeg h3.jpeg


Opublikował:
 

Data publikacji:
 12-11-2012 15:34

Modyfikował:
 

Data modyfikacji:
 29-11-2015 22:13