Wersja dla słabowidzących
Biuletyn Informacji Publicznej
Logo Facebook

Zauważ mnie - marsz (p)o zdrowie

Już po raz trzeci organizowany jest marsz nordic-walking, tym razem z Wrocławia do Koszalina na trasie o długości 471,20 km, którego celem jest edukowanie dzieci, młodzieży oraz dorosłych o epilepsji. 1 lutego organizatorzy zawitają do Trzebnicy (około godz. 13.30), gdzie wokół stawów trzebnickich odbędzie się Marsz Zauważ mnie – chodzi p(o) zdrowie. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do włączenia się w wydarzenie!

Na 14 lutego przypadają nie tylko popularne Walentynki, ale także Światowy Dzień Chorych na Padaczkę. W ciągu dwóch tygodni uczestnicy Marszu odwiedzą 15 miast, w tym Trzebnicę, w których rozdawać będą specjalne walentynki z informacjami o osobach chorych na padaczkę – ich problemach, potrzebach, a także zasadach pomocy w czasie napadu padaczkowego. Spacer wokół trzebnickich stawów można pokonać także bez kijów do nordic-walking.

Trzebnicką akcję wraz z Polskim Stowarzyszeniem Ludzi Chorych na Padaczkę współorganizuje Gmina Trzebnica oraz Trzebnickie Centrum Kultury i Sportu, przy wsparciu Zakładu Lecznictwa Ambulatoryjnego w Trzebnicy, Trzebnickiego Parku Wodnego ZDRÓJ oraz Stowarzyszenia Pro Run z Wrocławia. 

 


Opublikował:
 

Modyfikował: