Wersja dla słabowidzących
Biuletyn Informacji Publicznej
Logo Facebook

Szkoła Rodzenia

Kolejny ciekawy projekt i efekt współpracy Gminy Trzebnica, Gminnego Centrum Medycznego Trzebnica-Zdrój oraz Gminnego Parku Wodnego TRZEBNICA-ZDRÓJ.
Wszystkich rodziców oczekujących maleństwa już dziś serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach nowej Szkoły Rodzenia.

 

SZKOŁA RODZENIA "WESOŁE BRZUSZKI"

Szkoła rodzenia „Wesołe brzuszki: powstała z pasji. Inspiracją stały się dzieci oraz nigdy nie przestający zadziwiać cud narodzin. Zapragnęliśmy stworzyć miejsce gdzie rodzice w ciepłej i serdecznej atmosferze będą mogli dobrze przygotować się do tej najważniejszej życiowej roli.

Do współpracy zaprosiłyśmy specjalistów różnych dziedzin aby podzielić się z Wami jak najbogatszą wiedzą i umiejętnościami (fizjoterapeuci o różnych specjalnościach, położna, lekarz ginekolog, neonatolog.)

Nasza Szkoła Rodzenia stworzona została, aby pomóc rodzicom obudzić w sobie siłę i wiarę w siebie. Naszym celem jest przygotowanie Was do naturalnego i aktywnego porodu, jak najlepszej opieki nad maleństwem oraz przede wszystkim do ŚWIADOMEGO RODZICIELSTWA.

 

Więcej informacji: Gminne Centrum Medyczne Trzebnica-Zdrój

plakat_wesołe_brzuszki_www.jpeg