Honorujemy:

Szkoła Rodzenia

Kolejny ciekawy projekt i efekt współpracy Gminy Trzebnica, Gminnego Centrum Medycznego Trzebnica-Zdrój oraz Gminnego Parku Wodnego TRZEBNICA-ZDRÓJ.
Wszystkich rodziców oczekujących maleństwa już dziś serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach nowej Szkoły Rodzenia.


 

SZKOŁA RODZENIA "WESOŁE BRZUSZKI"

Szkoła rodzenia „Wesołe brzuszki: powstała z pasji. Inspiracją stały się dzieci oraz nigdy nie przestający zadziwiać cud narodzin. Zapragnęliśmy stworzyć miejsce gdzie rodzice w ciepłej i serdecznej atmosferze będą mogli dobrze przygotować się do tej najważniejszej życiowej roli.

Do współpracy zaprosiłyśmy specjalistów różnych dziedzin aby podzielić się z Wami jak najbogatszą wiedzą i umiejętnościami (fizjoterapeuci o różnych specjalnościach, położna, lekarz ginekolog, neonatolog.)

Nasza Szkoła Rodzenia stworzona została, aby pomóc rodzicom obudzić w sobie siłę i wiarę w siebie. Naszym celem jest przygotowanie Was do naturalnego i aktywnego porodu, jak najlepszej opieki nad maleństwem oraz przede wszystkim do ŚWIADOMEGO RODZICIELSTWA.

PROGRAM

Cykl zajęć w szkole rodzenia obejmuje osiem spotkań, odbywających się raz w tygodniu. Jedno spotkanie, trwające około 2,5 godzin, obejmuje wykład teoretyczny, zajęcia warsztatowe oraz ćwiczenia. Zajęcia odbywać się będą w Trzebnickim Parku Wodnym „ Zdrój”

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Całkowity koszt szkoły rodzenia wynosi 300 zł.
Płatność można uiścić osobiście w Gminnym Centrum Medycznym Trzebnica-Zdrój sp. z o.o., bądź też poprzez wpłatę na nasze konto bankowe:
Bank Spółdzielczy Trzebnica
Nr konta: 16 9591 0004 2001 0000 4255 0001
(z dopiskiem: imię i nazwisko, opłata za szkołę rodzenia – data rozpoczęcia cyklu)

Trwa nabór do szkoły rodzenia!
Zapisy pod numerem telefonu:  885 900 885


Gminny Park Wodny TRZEBNICA – ZDRÓJ Sp. z o.o. sp. z o.o.
ul. Leśna 5, 55-100 Trzebnica
Dział kas tel.: 603 152 238
www.trzebnicazdroj.eu