Wersja dla słabowidzących
Biuletyn Informacji Publicznej
Logo Facebook

I Otwarte Mistrzostwa Gminy Trzebnica w Nordic Walking

I Otwarte Mistrzostwa Gminy Trzebnica w Nordic Walking

Zapraszamy na przygodę z nordic walking: 9 listopada, w sobotę – warsztaty i nauka prawidłowej techniki chodzenia z kijkami oraz atrakcje dla dzieci, 10 listopada – I Otwarte Mistrzostwa Gminy Trzebnica w Nordic Walking o Nagrodę Burmistrza Gminy Trzebnica.

9 listopada (sobota) zapraszamy do udziału w warsztatach nordic walking, podczas których instruktorzy pokażą prawidłową technikę chodzenia z kijkami. Zbiórka o godz. 11.00 przy hali sportowej na ul. Kościelnej. W hali natomiast przygotowane będą atrakcje dla dzieci – kącik dla najmłodszych z kolorowankami, a przede wszystkim darmowa zabawa na dmuchańcach (plac zabaw i dwie zjeżdżalnie). W hali znajdował się będzie także sklepik z ciepłą kawą i herbatą oraz przekąskami.

10 listopada (niedziela) od godz. 11.00 odbędą się I Otwarte Mistrzostwa Gminy Trzebnica w Nordic Walking o Nagrodę Burmistrza Gminy Trzebnica, na dystansie 5 i 10 km. Trasy zostaną wyznaczone na terenie Lasu Bukowego oraz Stawów Trzebnickich. Początek i koniec wyścigu znajdować się będzie przy Trzebnickim Parku Wodnym ZDRÓJ. Dla mieszkańców Gminy Trzebnica udział w zawodach jest bezpłatny, dla pozostałych uczestników 20 zł (wpłata wcześniej) lub 30 zł (wpłata w dniu mistrzostw). Natomiast każdy uczestnik otrzyma medal. Parter wydarzenia – Trzebnickie Centrum Medyczne ZDRÓJ zapewni zawodnikom w dniu zawodów bezpłatny pomiar ciśnienia.

Zachęcamy do zapisywania się na I Otwarte Mistrzostwa Gminy Trzebnica w Nordic Walking. Szczegóły znajdują się w Regulaminie oraz na plakacie poniżej.

UWAGA! Będzie możliwość wypożyczenia sprzętu zarówno w dniu warsztatów, jak i na zawody.

 

 


Opublikował:
 

Data publikacji:
 07-11-2013 12:53

Modyfikował:
 

Data modyfikacji:
 10-11-2013 22:30