Wersja dla słabowidzących
Biuletyn Informacji Publicznej
Logo Facebook

Zawody Pływania Sportowego w Płetwach

Zawody Pływania Sportowego w Płetwach

30 listopada (sobota) od godz. 17.00 i 1 grudnia (niedziela) od godz. 9.30 odbędą się, w Trzebnickim Parku Wodnym, Zawody Pływania Sportowego w Płetwach o Puchar Burmistrza Gminy Trzebnica. Zachęcamy drużyny do zapisywania się na zawody oraz do kibicowania i obserwowania z trybun tego efektownego widowiska!

Zawody pływackie w płetwach dostarczają wielu emocji i są bardzo dynamiczne dzięki szybkości, z jaką zawodnicy pokonują kolejne długości basenu. O zwycięstwie decydują często minimalne różnice czasowe.

 

Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima:

"Organizując te zawody chcemy przede wszystkim zapoznać mieszkańców i młodzież naszej gminy z konkurencją pływania z monopłetwą, która jest jedną z flagowych dyscyplin Igrzysk Sportów Nieolimpijskich - World Games. Jak wiadomo, gospodarzem World Games 2017 jest Wrocław i dlatego podjąłem się zadania, aby w Trzebnicy przeprowadzić jedną z konkurencji w ramach tego dużego wydarzenia. Prowadzimy zaawansowane rozmowy z wrocławskim biurem World Games. Niebawem powinny zapaść wiążące decyzje, a tymczasem zapraszam do Trzebnickiego Parku Wodnego ZDRÓJ, by podziwiać wyczyny sportowców."

W związku z Zawodami Pływania Sportowego, Trzebnicki Park Wodny w godzinach zawodów będzie czynny wyłącznie w części rekreacyjnej tj. w dniu 30.11.2013 od godz. 16.00 do 21.00 , a w dniu 1.12.2013 od 8.00 do 14.00. Za utrudnienia przepraszamy. W pozostałych godzinach cały obiekt będzie do Państwa dyspozycji.

Szczegóły :

Regulamin zawodów: 

oraz na plakacie: