Wersja dla słabowidzących
Biuletyn Informacji Publicznej
Logo Facebook

Półkolonie - LATO 2014 - STARTUJEMY

Miło nam poinformować, iż zapisy na Półkolonie letnie zostały rozpoczęte !

 

 

W tym roku Półkolonie całkowicie w nowej odsłonie !

 

Jak co roku, organizujemy dla naszych milusińskich fantastyczną formę spędzenia czasu w wakacje. 

Poniżej przedstawiamy skrót tego co w tym roku czeka Wasze pociechy. 

 

 

RAMOWY PROGRAM PÓŁKOLONII W AQUAPARKU – LATO 2014 r.

W poniedziałek rano o 8:00 spotykamy się organizacyjnie z rodzicami i dziećmi w holu aquaparku. Dopełnimy wtedy ostatnich formalności z dorosłymi, a dzieci zaprosimy do Sali Zabaw na pierwsze gry i zabawy zapoznawcze oraz integracyjne.

 

☼ Codziennie o 8:30 będzie śniadanie.

 

☼ Od godziny 9:00 do 12:30 będziemy realizować program przedpołudniowy.

 

☼ Codziennie w godzinach od 12:30 do 13:00 będzie obiad.

 

☼ Po obiedzie do godziny 16:00 będziemy realizować program popołudniowy.

 

            Proponujemy dzieciom VI tematycznych turnusów:

  1. 30.06 – 04.07 - POMYSŁ NA PŁYWANIE, PŁYWANIE I PŁYWANIE … - codziennie będziemy uczyć się i doskonalić pływanie; przeprowadzimy gry i zabawy z różnymi przyrządami wodnymi – bitwa balonowa, ślizgi na macie; urządzimy różne zawody i konkurencje wodne.
  2. 07.07 – 11.07 - TERENOWE SZALEŃSTWO … - w pobliskim lesie bukowym będziemy bawić się w podchody, poszukamy skarbu i wybudujemy leśne miasto, zrealizujemy grę w poszukiwaniu trzebnickiego kota.
  3. 14.07 – 18.07 - NA SPORTOWO … - podzielimy się na drużyny, które będą rywalizowały w różnych konkursach wodnych oraz w biegu patrolowym w wyznaczonym terenie. Podczas tego tygodnia również zapoznamy się z elementami samoobrony.
  4. 21.07 – 25.07 - ROZRYWKA NA CAŁEGO … - urządzimy mini listę przebojów, mam talent oraz inne zabawy przy muzyce. Zorganizujemy zabawy przy użyciu kolorowej, profesjonalnej maty animacyjnej.
  5. 28.07 – 01.08 - PO EUROPEJSKU … - pobawimy się „po grecku, duńsku i hiszpańsku” – według charakterystyki wybranych przez dzieci krajów.
  6. 04.08 – 08.08 - ARTYSTYCZNIE … - zbudujemy, ulepimy, stworzymy i zmyślimy różne fajne rzeczy, aby się potem radośnie nimi pobawić.

 

☼ Kolejność zabaw będziemy ustalać wspólnie z dziećmi podczas spotkania integracyjnego. Poszczególne zajęcia, jak również ich kolejność, zależna jest również od aury pogodowej.

☼ Na koniec turnusu pożegnamy się z dziećmi niespodzianką! 

 

Uwaga !

Liczba miejsc ograniczona !!! 

Dokumenty do pobrania:

Regulamin Półkolonii:

 

Karta kwalifikacyjna:

 

Ewentualne pytania proszę kierować pod numerem telefonu: 71 312 14 38 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 do 16.00

 

ZAPRASZAMY !