Wersja dla słabowidzących
Biuletyn Informacji Publicznej
Logo Facebook

Aqua Battle 2015 - Turniej Hokeja Podwodnego


Turniej hokeja podwodnego - Aqua Battle Trzebnica 2015

13 czerwca 2015Jeszcze niedawno zarówno Trzebnica jak i hokej podwodny były mało znane w środowisku podwodniaków. Trzebnica jest pięknie położonym miasteczkiem, w otoczeniu wzgórz i lasów, mocno osadzonym w historii Dolnego Śląska, mogącym poszczycić się nowoczesnym Parkiem Wodnym oraz wieloma atrakcjami skierowanymi dla ludzi aktywnych.

Gmina o niezwykle pro sportowym charakterze, jest całkowicie otwarta na wszelkie inicjatywy związane z aktywnością fizyczną. Dzięki takiemu nastawieniu, wsparciu Burmistrza Gminy Trzebnica - Pana Marka Dłuugozimy oraz zapałowi członków KHP Hydra, cztery lata temu udało się zorganizować pierwszy w Polsce turniej hokeja podwodnego - Aqua Battle. 

Nazwa ta mocno zakorzeniła się w kalendarzu turniejowym. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu wielu ludzi, z roku na rok impreza powiększa się, goszcząc coraz więcej fanów oraz zawodników hokeja podwodnego z całej Polski.

W tym roku mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkich kibiców oraz osoby zainteresowane tą ciągle jeszcze egzotyczną w naszym kraju dyscypliną sportu do Trzebnickiego Parku Wodnego "Zdrój" na czwartę już edycję Aqua Battle Trzebnica 2015, która odbędzie się już 13 czerwca 2015.

W czasie turnieju przewidujemy szereg dodatkowych atrakcji oraz tradycyjną już podwodną transmisją wideo. Jesteśmy przekonania, że w tym dniu każdy kto odwiedzi niezwykle gościnne miasteczko, jakim z pewnością jest Trzebnica, będzie miał okazję do wspaniałej zabawy.


Więcej informacji dotyczących całej imprezy znajdziecie na stronie internetowej turnieju www.turniej.hydra.org.pl