Wersja dla słabowidzących
Biuletyn Informacji Publicznej
Logo Facebook

Wydarzenia 2016

Pokazy ratownictwa wodnego i medycznego - 26.08.2016

 

Międzynarodowy Turniej Hokeja Podwodnego AQUA BATTLE 2016 - 11.06.2016

 

Zawody Pływackie o Puchar Kocich Gór i Doliny Baryczy - 20.05.2016

 

III Rodzinne Zawody Pływackie o Nagrodę Burmistrza Gminy Trzebnica - 5.03.2016  

 

Międzynarodowe Targi Turystyczne we Wrocławiu - 26-28.02.2016

 

Ferie zimowe - Półkolonie - 02.2016

 

 • Najlepsi w pływaniu

  W piątek 20 maja 2016 r. w odbyły się corocznie organizowane przez Gminę Trzebnica Zawody Pływackie o Puchar Kocich Gór i Doliny Baryczy. Była to już IV edycja wodnych zmagań, nad którymi patronat honorowy objął burmistrz Marek Długozima.

 • Sekcja HYDRA Trzebnica na fali

  W ciągu ostatnich czterech tygodni Sekcja Pływacka HYDRA Trzebnica, na co dzień trenująca w Gminnym Parku Wodnym TRZEBNICA – ZDRÓJ, wzięła udział w dwóch okręgowych imprezach pływackich. Młodzi sportowcy po raz kolejny wrócili z medalami!

 • III Rodzinne Zawody Pływackie o Nagrodę Burmistrza Gminy Trzebnica

  W sobotę 5 marca Gmina Trzebnica już po raz trzeci zorganizowała Rodzinne Zawody Pływackie o Nagrodę Burmistrza Marka Długozimy. W rywalizacji, której areną był Gminny Park Wodny TRZEBNICA- ZDRÓJ, udział wzięło 14 rodzin, które zostały podzielone na kategorie względem płci i wieku.

   
 • Międzynarodowe Targi Turystyczne 2016

  W dniach 26 – 28 lutego Gmina Trzebnica oraz Gminny Park Wodny TRZEBNICA-ZDRÓJ już po raz czwarty gościła na Międzynarodowych Targach Turystycznych w stolicy Dolnego Śląska. To turystyczne święto podejmowało wystawców z całej Polski, Europy i świata. Gmina Trzebnica zaprezentowała regionalne specjały, lokalną tradycję i walory turystyczne, które zachęciły uczestników targów do odwiedzenia gminnego stoiska.