Wersja dla słabowidzących
Biuletyn Informacji Publicznej
Logo Facebook

Strefa aktywności - postęp prac

Gminny Park Wodny TRZEBNICA-ZDRÓJ stał się na lata centrum rozrywki i zdrowego trybu życia dla mieszkańców naszej gminy i okolic. Nowoczesna kręgielnia, klub fitness, siłownia i box typu cross dołączyły do bogatej oferty parku wodnego. Stworzyły szereg możliwości dla sportowców, którzy po intensywnym treningu będą mogli skorzystać m.in. z sauny w ramach odnowy biologicznej. Dzięki kręgielni pojawiły się również nowe możliwości spędzania czasu wolnego. Dodatkowo miejsce zostało wyposażone w mini-gry, takie jak bilard czy darty.

 

 • Uroczyste otwarcie Strefy Aktywności Sportowej


  Po raz kolejny możemy być dumni z najnowszej inwestycji gminy, która jest uzupełnieniem bogatej oferty Gminnego Parku Wodnego TRZEBNICA-ZDRÓJ i z pewnością stanie się piękną wizytówką Trzebnicy. Mowa o Strefie Aktywności Sportowej, na której oficjalne otwarcie zaprosił 17 lipca gospodarz miasta – burmistrz Marek Długozima.

 • Za nami Dni Otwarte Strefy Aktywności Sportowej


  Pierwsze kręgle strącone, bieżnie i sprzęty siłowni oraz sali do treningu funkcjonalnego typu cross przetestowane. To wszystko miało miejsce podczas dwóch dni otwartych Strefy Aktywności Sportowej.

 • Kręgielnia - wkrótce otwarcie!

  Kręgielnia czeka na otwarcie, podobnie jak fitness. W siłowi kończy się montaż sprzętu, a sala do treningu typu cross za chwilę zostanie wyposażona. Widać, że prace dobiegają końca i już niebawem wszyscy mieszkańcy gminy i sąsiednich miejscowości, będą mogli cieszyć się z nowoczesnej strefy aktywności przy Gminnym Parku Wodnym TRZEBNICA- ZDRÓJ.

 • Strefa aktywności coraz bliżej

  Od kilku miesięcy w pomieszczeniach Gminnego Parku Wodnego Trzebnica ZDRÓJ powstaje kręgielnia oraz strefa aktywności, w której znajdzie się siłownia, pomieszczenie przeznaczone do treningów typu cross i sala fitness. Efekty postępujących prac sprawdzał burmistrz Marek Długozima.

 • Kręgielnia – montaż torów zakończony


  Niebawem mieszkańcy Trzebnicy zyskają nowe miejsce aktywnego spędzania czasu wolnego i rozrywki. W Gminnym Parku Wodnym TRZEBNICA-ZDRÓJ trwają prace związane z wyposażeniem nowoczesnej kręgielni oraz siłowni, sali fitness i cross-fit. – Jedno miejsce, wiele możliwości – mówi burmistrz Marek Długozima, który 16 lutego wizytował plac budowy.

 • Strefa aktywności na basenie coraz bliżej


  Prace w pomieszczeniach Gminnego Parku Wodnego TRZEBNICA-ZDRÓJ, które przygotowywane są pod nowoczesną czterotorową kręgielnię, siłownię, salę fitness oraz crossfit nabierają tempa. Na placu budowy odbyła się narada techniczna, w której udział wziął burmistrz Marek Długozima.

 • Postęp prac przy budowie kręgielni i siłowni


  Trwają prace związane z przygotowaniem pomieszczeń Gminnego Parku Wodnego TRZEBNICA-ZDRÓJ, gdzie znajdzie się nowoczesna czterotorowa kręgielnia, siłownia, sala fitness oraz crossfit. Obecnie montowana jest instalacja, a już pod koniec stycznia ma rozpocząć się proces wyposażania wyremontowanych przestrzeni.

 • Rozmowy o kręgielni


  Postępują prace mające na celu przygotowanie pomieszczeń w Gminnym Parku Wodnym TRZEBNICA-ZDRÓJ. Powstaną tam siłownia i sala fitness. Co ważne będzie również czterotorowa kręgielnia. We wtorek 29 listopada w Urzędzie Miejskim w Trzebnicy Burmistrz Marek Długozima spotkał się z Grzegorzem Zielińskim z firmy GEMAX odpowiedzialnej za powstanie wspomnianej kręgielni.

 • Rusza remont pomieszczeń pod kręgielnię, siłownię i salę fitness


  W piątek, 14 października 2016 r. w Urzędzie Miejskim w Trzebnicy miało miejsce podpisanie umowy pomiędzy Burmistrzem Gminy Trzebnica – Markiem Długozimą i firmą „Usługi Budowlane Piotr Giera”, dotyczącej przygotowania pomieszczeń w Gminnym Parku Wodnym TRZEBNICA-ZDRÓJ pod kręgielnię, siłownię i salę fitness.