Wersja dla słabowidzących
Biuletyn Informacji Publicznej
Logo Facebook

Rusza remont pomieszczeń pod kręgielnię, siłownię i salę fitness

W piątek, 14 października 2016 r. w Urzędzie Miejskim w Trzebnicy miało miejsce podpisanie umowy pomiędzy Burmistrzem Gminy Trzebnica – Markiem Długozimą i firmą „Usługi Budowlane Piotr Giera”, dotyczącej przygotowania pomieszczeń w Gminnym Parku Wodnym TRZEBNICA-ZDRÓJ pod kręgielnię, siłownię i salę fitness.

Konsekwentnie realizuję to, do czego zobowiązałem się mieszkańcom przy ostatnich wyborach samorządowych. Udało mi się zrównoważyć finansowo basen, dlatego teraz przyszła kolej na nowe inwestycje mające na celu zagospodarowanie podziemia i piętra basenu. Przygotowanie pomieszczeń w przyziemiu oraz na piętrze kompleksu basenowego pozwoli na poszerzenie naszej oferty sportowo-rekreacyjnej. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, słuchamy ich potrzeb. Dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie wcielić w życie pomysły, które sprawiają, że gmina ciągle się rozwija i staje się z każdym rokiem coraz chętniej wybieranym miejscem do życia. Wiele osób korzystających dotąd z kręgielni, siłowni i fitnessu poza gminą będzie mogło teraz skorzystać z naszej kompleksowej oferty, a przy okazji skorzystać z basenu. I to w mojej ocenie jest wielkim atutem tej inwestycji – dostęp do profesjonalnych i oczekiwanych usług w jednym miejscu powiedział po podpisaniu umowy burmistrz.

Kręgielnia będzie miała 4 tory, znajdzie się w niej również lokal gastronomiczny. W przyziemiu basenu znajdować się będzie siłownia crossfit, a na górze będzie duża siłownia oraz sala do fitnessu oraz szatnie z węzłem sanitarnym. Prace przygotowujące pomieszczenia do wymienionych inwestycji mają się zakończyć w drugiej połowie lutego 2017 r.   

Warto dodać, że funkcjonujący już od 5 lat Gminny Park Wodny TRZEBNICA-ZDRÓJ cieszy się ciągłą popularnością. W tygodniu w godzinach nauki szkolnej korzystają z niego głównie dzieci doskonalące naukę pływania w ramach bezpłatnych zajęć W-F, a popołudniami i w weekendy licznie przybywają do niego mieszkańcy gminy i miast ościennych. Znaczną część klientów stanowią także mieszkańcy Wrocławia. 

 


Opublikował:
 

Data publikacji:
 14-03-2017 11:32

Modyfikował:
 

Data modyfikacji:
 14-03-2017 13:41