Wersja dla słabowidzących
Biuletyn Informacji Publicznej
Logo Facebook

Remont pomieszczeń pod kręgielnię, siłownię i salę fitness rozpoczęty

Trwają prace związane z przygotowaniem pomieszczeń w Gminnym Parku Wodnym TRZEBNICA-ZDRÓJ pod kręgielnię, siłownię i salę fitness. Ich postęp sprawdzał Burmistrz Marek Długozima podczas wizytowania obiektu. Roboty prowadzi firma „Usługi Budowlane Piotr Giera”.

Kręgielnia będzie miała 4 tory, znajdzie się w niej również lokal gastronomiczny. W przyziemiu basenu znajdować się będzie także siłownia crossfit, a na górze będzie duża siłownia oraz sala do fitnessu oraz szatnie z węzłem sanitarnym. Prace przygotowujące pomieszczenia do wymienionych inwestycji mają się zakończyć w drugiej połowie lutego 2017 r.   

Przygotowanie pomieszczeń w przyziemiu oraz na piętrze kompleksu basenowego pozwoli na poszerzenie naszej oferty sportowo-rekreacyjnej. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, słuchamy ich potrzeb. Dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie wcielić w życie pomysły, które sprawiają, że gmina ciągle się rozwija i staje się z każdym rokiem coraz chętniej wybieranym miejscem do życia. Wiele osób korzystających dotąd z kręgielni, siłowni i fitnessu poza gminą będzie mogło teraz skorzystać z naszej kompleksowej oferty, a przy okazji skorzystać z basenu. I to w mojej ocenie jest wielkim atutem tej inwestycji – dostęp do profesjonalnych i oczekiwanych usług w jednym miejscu – mówił burmistrz Marek Długozima tuż po podpisaniu umowy z wykonawcą, które odbyło się 14 października.

Warto dodać, że funkcjonujący już od 5 lat Gminny Park Wodny TRZEBNICA-ZDRÓJ cieszy się ciągłą popularnością. W tygodniu w godzinach nauki szkolnej korzystają z niego głównie dzieci doskonalące naukę pływania w ramach bezpłatnych zajęć W-F, a popołudniami i w weekendy licznie przybywają do niego mieszkańcy gminy i miast ościennych. Znaczną część klientów stanowią także mieszkańcy Wrocławia.

 


Opublikował:
 

Data publikacji:
 14-03-2017 11:52