Wersja dla słabowidzących
Biuletyn Informacji Publicznej
Logo Facebook

Rozmowy o kręgielni

Postępują prace mające na celu przygotowanie pomieszczeń w Gminnym Parku Wodnym TRZEBNICA-ZDRÓJ. Powstaną tam siłownia i sala fitness. Co ważne będzie również czterotorowa kręgielnia. We wtorek 29 listopada w Urzędzie Miejskim w Trzebnicy Burmistrz Marek Długozima spotkał się z Grzegorzem Zielińskim z firmy GEMAX odpowiedzialnej za powstanie wspomnianej kręgielni.

Rozmawiano o aranżacji wnętrz, doborze koloru i ogólnym wyglądzie pomieszczeń, w których już niebawem zagoszczą miłośnicy bowlingu. W podziemiach basenu znajdzie się jeszcze jedno ciekawe pomieszczenie – sala crossfit.

CrossFit to program treningu siłowego i kondycyjnego, który opiera się na wzroście dziesięciu najważniejszych zdolności siłowych. Profesjonalne pomieszczenie wraz z instruktorami w połączeniu z nowoczesnym centrum fitness oraz bliskością basenu i saun sprawi, że trzebnicki obiekt stanie się pierwszą tak mutifunkcyjną lokalizacją dla miłośników siłowni i zdrowego trybu życia w powiecie trzebnickim.

Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, słuchamy ich potrzeb. Dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie wcielić w życie pomysły, które sprawiają, że gmina ciągle się rozwija i staje się z każdym rokiem coraz chętniej wybieranym miejscem do życia. Wiele osób korzystających dotąd z kręgielni, siłowni i fitnessu poza gminą będzie mogło teraz skorzystać z naszej kompleksowej oferty, a przy okazji popływać na basenie. I to w mojej ocenie jest wielkim atutem tej inwestycji – dostęp do profesjonalnych i oczekiwanych usług w jednym miejscu – mówił burmistrz Marek Długozima.

To właśnie multifunkcyjność jest wielkim atutem nowoczesnych inwestycji przeprowadzanych w Gminie Trzebnica w ostatnich latach – wystarczy tu wspomnieć o Gminnym Centrum Kultury wyposażonym w nowoczesną salę widowiskowo-kinową, która służyć może zarówno jako sala kinowa ale również jako przestrzeń konferencyjna czy pomieszczenie koncertowe. Również sala retro znajdująca się w przestrzeni tego samego kompleksu oprócz swego bankietowego charakteru spełnia rolę pomieszczenia w którym dzięki nowoczesnemu wyposażeniu (nagłośnienie, rzutniki multimedialne) możliwe jest przeprowadzenie szkoleń lub konferencji.

Po zakończeniu prac na mapie Trzebnicy pojawi się kolejny obiekt, który zaproponuje wiele ciekawych sposobów na spędzanie wolnego czasu.

IMG_8395.jpeg
Spotkanie burmistrza Marka Długozimy z Grzegorzem Zielińskim z firmy GEMAX dotyczące wyboru aranżacji wnętrza nowo powstającej kręgielni.

2.jpeg
Projekt kręgielni.