Wersja dla słabowidzących
Biuletyn Informacji Publicznej
Logo Facebook

Postęp prac przy budowie kręgielni i siłowni

Trwają prace związane z przygotowaniem pomieszczeń Gminnego Parku Wodnego TRZEBNICA-ZDRÓJ, gdzie znajdzie się nowoczesna czterotorowa kręgielnia, siłownia, sala fitness oraz crossfit. Obecnie montowana jest instalacja, a już pod koniec stycznia ma rozpocząć się proces wyposażania wyremontowanych przestrzeni.

Postęp prac sprawdzał burmistrz Marek Długozima wraz z sekretarzem Gminy Trzebnica Danielem Buczakiem.

- Dzięki prowadzonym pracom Gminny Park Wodny TRZEBNICA-ZDRÓJ stanie się na lata centrum rozrywki i zdrowego trybu życia dla mieszkańców naszej gminy i okolic. Nowoczesna kręgielnia, fitness, siłownia i crossfit dołączą do bogatej oferty parku wodnego. Daje to szereg możliwości dla sportowców, którzy po intensywnym treningu będą mogli skorzystać m.in.  z sauny w ramach odnowy bilogicznej. Dzięki kręgielni pojawią się również nowe możliwości spędzania czasu wolnego. Dodatkowo miejsce zostanie wyposażone w mini-gry, takie jak bilard czy darty  – powiedział burmistrz Marek Długozima i dodał zakończenie tej inwestycji będzie realizacją kolejnej z moich obietnic wyborczych.  

Otwarcie nowych atrakcji planowane jest na czerwiec 2017 roku. Już niebawem mieszkańcy zyskają dostęp do profesjonalnych i oczekiwanych usług w jednym miejscu.