Wersja dla słabowidzących
Biuletyn Informacji Publicznej
Logo Facebook

Kręgielnia – montaż torów zakończony

Niebawem mieszkańcy Trzebnicy zyskają nowe miejsce aktywnego spędzania czasu wolnego i rozrywki. W Gminnym Parku Wodnym TRZEBNICA-ZDRÓJ trwają prace związane z wyposażeniem nowoczesnej kręgielni oraz siłowni, sali fitness i cross-fit. – Jedno miejsce, wiele możliwości – mówi burmistrz Marek Długozima, który 16 lutego wizytował plac budowy.

Na chwilę obecną zamontowano cztery tory bowlingowe wraz z rynnami spływowymi do kul, podajnikami i panelami sterowania. Kręgielnia została już wyposażona w automatyczne maszyny do układania kul. Uruchomienie torów będzie obywać się za pomocą systemu sterowania PC, który jednocześnie posiada takie funkcji jak: rezerwacja torów, prowadzenie rozliczeń finansowych i czasu gry. Dodatkowo nad torami zawieszono monitory LCD, które będą wyświetlały wyniki rozgrywek w kręgle. W pomieszczeniach, gdzie będzie mieścić się siłownia, sala fitness i sala cross-fit prace związane z remontem i przygotowaniem do urządzania i wyposażania powoli dobiegają końca.

Jak mówi burmistrz Marek Długozima cała inwestycja jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i spełnianiu ich potrzeb. – Kręgielnia oraz centrum sportowe, czyli basen, siłownia, fitness i cross-fit stworzą kompleksową ofertę, szczególnie dla osób, które preferują aktywnie spędzać czas z rodziną i znajomymi oraz dbają o sprawność fizyczną. Ponadto na terenie kręgielni znajdą się również mini-gry m.in.: stoły do gry w bilard i cymbergaja, piłkarzyki i dartypodkreśla burmistrz.Największą zaletą jest fakt, że to wszystko będzie można znaleźć w jednym miejscu. Profesjonalnie wyposażone wnętrza i bogata oferta sportowo-rekreacyjna trzebnickiego obiektu niewątpliwie przyciągnie wielu mieszkańców również spoza gminydodaje.

Oprócz wyposażania wyremontowanych pomieszczeń trwa malowanie dekoracyjne ścian. Na pomarańczowo-granatowych powierzchniach ściennych znajdzie się graffiti z motywami związanymi z Trzebnicą. To niespodzianka, jaką burmistrz przygotował dla mieszkańców. Otwarcie już w czerwcu!