Honorujemy:

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zajęć grupowych odbywających się w Strefie Aktywności Sportowej.

STREFA - GRAFIK zajęć listopad - zmiany1-01.jpeg


strefa zaj grup informacje-01.png

zapisy-01-01.png

OPIS ZAJĘĆ:

FIT WOMAN - To treningiem tylko dla kobiet. Jest nastawiony na wyrzeźbienie i ujędrnienie ciała, a przy okazji umożliwia spalanie zbędnych kilogramów dzięki odpowiednio dobranej intensywności, imitującej godzinne bieganie, jazdę na rowerze lub inne ćwiczenie typu cardio.

FIT MORNING - To trening tylko dla kobiet. Jest to typowy trening typu fitness, którego celem jest przede wszystkim spalanie tkanki tłuszczowej, ale również ujędrnienie ciała i kształtowanie swojej wymarzonej sylwetki. Dodatkowo, zajęcia poranne bardzo dobrze wpływają na nasze samopoczucie przez resztę dnia.  Endorfiny, które uwalniają się w wyniku wysiłku fizycznego, a także poczucie, że już na początku dnia zrobiliśmy coś ważnego dla swojego zdrowia da nam „zastrzyk pozytywnej energii” na resztę dnia.


TRENING TYPU TRX - Zajęcia te opierają się na treningu na specjalnych taśmach z obciążeniem własnego ciała. Jest to doskonałe wprowadzenie dla osób chcących zacząć swoją przygodę z treningiem siłowym, powrócić po dłuższej przerwie, a także dla osób, którym zależy na wzroście siły, masy mięśniowej, spaleniu tkanki tłuszczowej, czy też zwiększeniu umiejętności panowania nad własnym ciałem.

TRENING TYPU CROSS - Jest to trening, który wpływa na ogólną i wszechstronną sprawność, realizując przy tym cele każdej z osób, czy jest to redukcja tkanki tłuszczowej, budowa masy mięśniowej, poprawa cech motorycznych (siła, szybkość, wydolność), czy też poprawa zdrowia . Intensywność, objętość i ciężar podczas treningu jest dopasowywany pod każdą z osób. Doskonała forma treningu dla każdego.

TRENING OBWODOWY - To świetny trening całego ciała. Wykonywany jest w formie obwodu składającego się ze stacji, na których wykonuje się ćwiczenia na różne grupy mięśniowe. Przyspiesza metabolizm, umożliwia zrzucenie zbędnych kilogramów, a także przyrost masy mięśniowej.

KIDSBOKS - To zajęcia ogólnorozwojowe z elementami boksu przeznaczone dla dzieci w wieku od 8 do 16 roku życia. Celem tych zajęć jest zwiększenie koordynacji ruchowej, poprawa mobilności, koordynacji oraz ogólnej kondycji fizycznej.

KIDS CROSS -  są zajęciami przeznaczonymi dla dzieci przedzszkolnych, które wpływają na zwiększenia zwinności, gibkości, szybkości, równowagi oraz wytrzymałości. Pozytywnie oddziałują  na układ krwionośny i oddechowy, kształtują prawidłową postawę ciała oraz mogą skutecznie zapobiegać nadwadze. Zacznijmy już dziś, pracować nad przyszłością Twojego dziecka.

Cennik: cennik
 


Gminny Park Wodny TRZEBNICA – ZDRÓJ Sp. z o.o. sp. z o.o.
ul. Leśna 5, 55-100 Trzebnica
Dział kas tel.: 603 152 238
www.trzebnicazdroj.eu