Wersja dla słabowidzących
Biuletyn Informacji Publicznej
Logo Facebook

Grafik zajęć grupowych Cross Box i Fitness! Ważny od 13.03.2018

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zajęć grupowych odbywających się w Strefie Aktywności Sportowej.

Do oferty zajęć odbywających się w sali cross box dołączamy zajęcia, które będą prowadzone w sali fitness. Zapraszamy do zapisów!

STREFA - GRAFIK zajęć marzec-01.jpeg
 zapisy-01-01.png

OPIS ZAJĘĆ CROSS BOX:

FIT WOMAN - to trening tylko dla kobiet. Jest nastawiony na wyrzeźbienie i ujędrnienie ciała, a przy okazji umożliwia spalanie zbędnych kilogramów dzięki odpowiednio dobranej intensywności, imitującej godzinne bieganie, jazdę na rowerze lub inne ćwiczenie typu cardio.

FIT WOMAN + FIT GIRL 6-14 - są to zajęcia, na które serdecznie zapraszamy mamy razem z córkami w wieku 6-14 lat. Na zajęciach ćwiczymy z wykorzystaniem piłek, stepów, taśm, a także z użyciem wagi własnego ciała. Pomagamy osiągnąć indywidualne cele treningowe, takiej jak poprawienie sylwetki, zdrowia i kondycji fizycznej.

ZDROWE PLECY - są to zajęcia dla wszystkich, bez względu na wiek i płeć. Jeśli borykasz się z dolegliwościami pleców, lub chcesz profilaktycznie zapobiegać jakimkolwiek urazom pleców, to te zajęcia są właśnie dla Ciebie. Celem tych specjalistycznych zajęć jest przeciwdziałanie bólowi pleców oraz profilaktyka właściwej postawy ciała. Przynoszą relaks zmęczonemu kręgosłupowi, a jednocześnie wzmacniają mięśnie stabilizujące kręgosłup.

FIT MORNING - to trening tylko dla kobiet. Jest to typowy trening typu fitness, którego celem jest przede wszystkim spalanie tkanki tłuszczowej, ale również ujędrnienie ciała i kształtowanie swojej wymarzonej sylwetki. Dodatkowo, zajęcia poranne bardzo dobrze wpływają na nasze samopoczucie przez resztę dnia.  Endorfiny, które uwalniają się w wyniku wysiłku fizycznego, a także poczucie, że już na początku dnia zrobiliśmy coś ważnego dla swojego zdrowia da nam „zastrzyk pozytywnej energii” na resztę dnia.


TRENING TYPU TRX - zajęcia te opierają się na treningu na specjalnych taśmach z obciążeniem własnego ciała. Jest to doskonałe wprowadzenie dla osób chcących zacząć swoją przygodę z treningiem siłowym, powrócić po dłuższej przerwie, a także dla osób, którym zależy na wzroście siły, masy mięśniowej, spaleniu tkanki tłuszczowej, czy też zwiększeniu umiejętności panowania nad własnym ciałem.

TRENING TYPU CROSS - jest to trening, który wpływa na ogólną i wszechstronną sprawność, realizując przy tym cele każdej z osób, czy jest to redukcja tkanki tłuszczowej, budowa masy mięśniowej, poprawa cech motorycznych (siła, szybkość, wydolność), czy też poprawa zdrowia . Intensywność, objętość i ciężar podczas treningu jest dopasowywany pod każdą z osób. Doskonała forma treningu dla każdego.

TRENING OBWODOWY - to świetny trening całego ciała. Wykonywany jest w formie obwodu składającego się ze stacji, na których wykonuje się ćwiczenia na różne grupy mięśniowe. Przyspiesza metabolizm, umożliwia zrzucenie zbędnych kilogramów, a także przyrost masy mięśniowej.

KIDSBOKS - to zajęcia ogólnorozwojowe z elementami boksu przeznaczone dla dzieci w wieku od 8 do 16 roku życia. Celem tych zajęć jest zwiększenie koordynacji ruchowej, poprawa mobilności, koordynacji oraz ogólnej kondycji fizycznej.

KIDS CROSS - są zajęciami przeznaczonymi dla dzieci przedszkolnych, które wpływają na zwiększenia zwinności, gibkości, szybkości, równowagi oraz wytrzymałości. Pozytywnie oddziałują  na układ krwionośny i oddechowy, kształtują prawidłową postawę ciała oraz mogą skutecznie zapobiegać nadwadze. Zacznijmy już dziś, pracować nad przyszłością Twojego dziecka.

 

OPIS ZAJĘĆ FITNESS:

TBC (Total Body Conditioning) - trening modelujący całe ciało. Łączy w sobie ćwiczenia aerobowe z ćwiczeniami wzmacniającymi. Wykonywane są one w rytm muzyki i mają na celu pomóc spalić tkankę tłuszczową, ujędrnić ciało i poprawić kondycję fizyczną. Są kierowane dla każdego, bez względu na poziom zaawansowania. 

ZUMBA - to połączenie tańca latynoamerykańskiego i aerobiku. Jest to doskonała odpowiedź dla osób, które szukają czegoś więcej niż klasyczny trening. Świetnie dobrana muzyka, dużo pozytywnej energii i spalanie zbędnych kalorii w prosty i przyjemny sposób. Zumba ma na celu wzmocnienie i wyrzeźbienie całego ciała, poprawienie wydolności i metabolizmu, a także pomoże Ci zyskać więcej energii. Jest świetną formą treningu dla wszystkich.

STEP & SHAPE - to zajęcia na których wykorzystujemy stepy oraz niewielkie obciążenia w postaci hantli winylowych lub bumperów. Dzięki stepom wypracujesz, ujędrnisz i wyrzeźbisz mocno dolne partie mięśniowe, a dodatkowe obciążenie pomoże znacznie wpłynąć na górne partie mięśniowe. Ciągłe utrzymywanie odpowiedniego tętna podczas zajęć pozwala również na skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej.

STEP - to zajęcia z wykorzystaniem stepu i ciężaru własnego ciała. Zajęcia są w formie ćwiczeń aerobowych i siłowych. Dzięki różnym poziomom ustawienia stepu, zajęcia mogą być tak dla osoby początkującej, jak i zaawansowanej. Świetne zajęcia modelujące brzuch, nogi i pośladki. Intensywność pozwala również na pozbycie się zbędnych kilogramów.

 

Cennik: cennik

 

Prosimy o zapoznanie się z grafikiem dostępności sali CROSS BOX:
PDFRezerwacja sali CROSS BOX.pdf