Honorujemy:

Zachęcamy do zapoznania się z nową ofertą zajęć grupowych odbywających się od października w Strefie Aktywności Sportowej.

STREFA - GRAFIK zajęć www-01-01.jpeg

Bez nazwy-1-01.png

zapisy-01-01.png

Bez nazwy-2-01.png
 

OPIS ZAJĘĆ:

GAMES FOR KIDS to zajęcia ogólnorozwojowe połączone z grami i zabawami dla dzieci w wieku 7-11 lat, poprawiające postawę ciała,  sprawność, wytrzymałość, koordynacje ruchową oraz uczące działania w grupie poprzez zabawę.
 

KIDSBOKS to zajęcia ogólnorozwojowe z elementami boksu przeznaczone dla dzieci w wieku 11-16 lat, których celem jest zwiększenie koordynacji ruchowej, poprawa mobilności, równowagi oraz kondycji. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy.
 

FIT-BOKS  to zajęcia, które opierają się na treningu bokserskim. Uczymy się na nich technik bokserskich, ale również przez intensywność pracy poprawiamy naszą sylwetkę, a także naszą wydolność i siłę.
 

TRENING MM jest treningiem całkowicie nastawionym na wspomaganie rozrozstu masy mięśniowej. Opiera się na treningu wszystkich partii mięśniowych rozdzielonych na 2 dni w tygodniu. Trening dla osób początkujących i średniozaawansowanych.
 

Fit-Woman jest treningiem tylko dla kobiet. Jest nastawiony na wyrzeźbienie i ujędrnienie ciała, a przy okazji umożliwia spalenie zbędnych kilogramów, ponieważ intensywność treningu imituje godzinne bieganie, jazdę na rowerze, czy inne ćwiczenie typu cardio.
 

FAT BURNING jest treningiem nastawionym przede wszystkim na spalanie tkanki tłuszczowej. Pozwala również wyrzeźbić nasze ciało, opierając się na różnorodnych ćwiczeniach, bez monotonnego biegania czy jazdy na rowerze.
 

TRENING TYPU TRX opiera się na treningu na specjalnych taśmach z obciążeniem własnego ciała. Jest to doskonałe wprowadzenie dla osób chcących zacząć swoją przygodę z siłownią, powrócić po dłuższej przerwie, a także dla tych, którym zależy na wzroście siły i większym panowaniu nad swoim ciałem.
 

TRENING OBWODOWY to świetny trening całego ciała. Wykonywany jest w formie obwodu składającego się ze stacji, na których wykonuje się ćwiczenia na różne grupy mięśniowe. Przyspiesza metabolizm, umożliwia zrzucenie zbędnych kilogramów, a także przyrost masy mięśniowej.
 

TRENING CROSS jest treningiem łączącym w sobie elementy gimnastyki sportowej, lekkoatletyki i ćwiczeń z obciążeniem. Znacznie poprawia wydolność, siłę i muskulaturę ciała. Przyspiesza również metabolizm co ułatwia zrzucenie zbędnych kilogramów.
 

BODY SHAPE to ćwiczenia, które służą wzmacnianiu wszystkich partii naszego ciała. Na trening składa się rozgrzewka, ćwiczenia rozciągające i ćwiczenia wzmacniające mięśnie. Ta forma aktywności fizycznej to świetny sposób na kształtowanie sylwetki, spalanie tłuszczu i poprawę kondycji. Zajęcia dedykowane dla Pań.


Cennik: cennik

 


Gminny Park Wodny TRZEBNICA – ZDRÓJ Sp. z o.o. sp. z o.o.
ul. Leśna 5, 55-100 Trzebnica
Dział kas tel.: 603 152 238
www.trzebnicazdroj.eu