Honorujemy:

Zachęcamy do zapoznania się z nową ofertą zajęć grupowych odbywających się od listopada w Strefie Aktywności Sportowej.

STREFA - GRAFIK zajęć listopad-01.jpeg


strefa zaj grup informacje-01.png

zapisy-01-01.png
 

OPIS ZAJĘĆ:

FIT WOMAN - To treningiem tylko dla kobiet. Jest nastawiony na wyrzeźbienie i ujędrnienie ciała, a przy okazji umożliwia spalanie zbędnych kilogramów dzięki odpowiednio dobranej intensywności, imitującej godzinne bieganie, jazdę na rowerze lub inne ćwiczenie typu cardio.

FIT MORNING - To trening tylko dla kobiet. Jest to typowy trening typu fitness, którego celem jest przede wszystkim spalanie tkanki tłuszczowej, ale również ujędrnienie ciała i kształtowanie swojej wymarzonej sylwetki. Dodatkowo, zajęcia poranne bardzo dobrze wpływają na nasze samopoczucie przez resztę dnia.  Endorfiny, które uwalniają się w wyniku wysiłku fizycznego, a także poczucie, że już na początku dnia zrobiliśmy coś ważnego dla swojego zdrowia da nam „zastrzyk pozytywnej energii” na resztę dnia. 

TRENING TYPU CROSS - Jest to trening, który wpływa na ogólną i wszechstronną sprawność, realizując przy tym cele każdej z osób, czy jest to redukcja tkanki tłuszczowej, budowa masy mięśniowej, poprawa cech motorycznych (siła, szybkość, wydolność), czy też poprawa zdrowia . Intensywność, objętość i ciężar podczas treningu jest dopasowywany pod każdą z osób. Doskonała forma treningu dla każdego.

TRENING OBWODOWY - To świetny trening całego ciała. Wykonywany jest w formie obwodu składającego się ze stacji, na których wykonuje się ćwiczenia na różne grupy mięśniowe. Przyspiesza metabolizm, umożliwia zrzucenie zbędnych kilogramów, a także przyrost masy mięśniowej.

KIDSBOKS - To zajęcia ogólnorozwojowe z elementami boksu przeznaczone dla dzieci w wieku od 8 do 16 roku życia. Celem tych zajęć jest zwiększenie koordynacji ruchowej, poprawa mobilności, koordynacji oraz ogólnej kondycji fizycznej.

TRENING TYPU TRX - Zajęcia te opierają się na treningu na specjalnych taśmach z obciążeniem własnego ciała. Jest to doskonałe wprowadzenie dla osób chcących zacząć swoją przygodę z treningiem siłowym, powrócić po dłuższej przerwie, a także dla osób, którym zależy na wzroście siły, masy mięśniowej, spaleniu tkanki tłuszczowej, czy też zwiększeniu umiejętności panowania nad własnym ciałem.


FAT BURNING jest treningiem nastawionym przede wszystkim na spalanie tkanki tłuszczowej. Pozwala również wyrzeźbić nasze ciało opierając się na różnorodnych ćwiczeniach, bez monotonnego biegania czy jazdy na rowerze.


Cennik: cennik

 


Gminny Park Wodny TRZEBNICA – ZDRÓJ Sp. z o.o. sp. z o.o.
ul. Leśna 5, 55-100 Trzebnica
Dział kas tel.: 603 152 238
www.trzebnicazdroj.eu