Honorujemy:

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zajęć grupowych odbywających się w Strefie Aktywności Sportowej.

STREFA - GRAFIK zajęć styczeń-01.jpeg


strefa zaj grup informacje-01.png

zapisy-01-01.png

OPIS ZAJĘĆ:

FIT WOMAN - to trening tylko dla kobiet. Jest nastawiony na wyrzeźbienie i ujędrnienie ciała, a przy okazji umożliwia spalanie zbędnych kilogramów dzięki odpowiednio dobranej intensywności, imitującej godzinne bieganie, jazdę na rowerze lub inne ćwiczenie typu cardio.

FIT WOMAN + FIT GIRL 6-14 - są to zajęcia, na które serdecznie zapraszamy mamy razem z córkami w wieku 6-14 lat. Na zajęciach ćwiczymy z wykorzystaniem piłek, stepów, taśm, a także z użyciem wagi własnego ciała. Pomagamy osiągnąć indywidualne cele treningowe, takiej jak poprawienie sylwetki, zdrowia i kondycji fizycznej.

ZDROWE PLECY - są to zajęcia dla wszystkich, bez względu na wiek i płeć. Jeśli borykasz się z dolegliwościami pleców, lub chcesz profilaktycznie zapobiegać jakimkolwiek urazom pleców, to te zajęcia są właśnie dla Ciebie. Celem tych specjalistycznych zajęć jest przeciwdziałanie bólowi pleców oraz profilaktyka właściwej postawy ciała. Przynoszą relaks zmęczonemu kręgosłupowi, a jednocześnie wzmacniają mięśnie stabilizujące kręgosłup.

FIT MORNING - to trening tylko dla kobiet. Jest to typowy trening typu fitness, którego celem jest przede wszystkim spalanie tkanki tłuszczowej, ale również ujędrnienie ciała i kształtowanie swojej wymarzonej sylwetki. Dodatkowo, zajęcia poranne bardzo dobrze wpływają na nasze samopoczucie przez resztę dnia.  Endorfiny, które uwalniają się w wyniku wysiłku fizycznego, a także poczucie, że już na początku dnia zrobiliśmy coś ważnego dla swojego zdrowia da nam „zastrzyk pozytywnej energii” na resztę dnia.


TRENING TYPU TRX - zajęcia te opierają się na treningu na specjalnych taśmach z obciążeniem własnego ciała. Jest to doskonałe wprowadzenie dla osób chcących zacząć swoją przygodę z treningiem siłowym, powrócić po dłuższej przerwie, a także dla osób, którym zależy na wzroście siły, masy mięśniowej, spaleniu tkanki tłuszczowej, czy też zwiększeniu umiejętności panowania nad własnym ciałem.

TRENING TYPU CROSS - jest to trening, który wpływa na ogólną i wszechstronną sprawność, realizując przy tym cele każdej z osób, czy jest to redukcja tkanki tłuszczowej, budowa masy mięśniowej, poprawa cech motorycznych (siła, szybkość, wydolność), czy też poprawa zdrowia . Intensywność, objętość i ciężar podczas treningu jest dopasowywany pod każdą z osób. Doskonała forma treningu dla każdego.

TRENING OBWODOWY - to świetny trening całego ciała. Wykonywany jest w formie obwodu składającego się ze stacji, na których wykonuje się ćwiczenia na różne grupy mięśniowe. Przyspiesza metabolizm, umożliwia zrzucenie zbędnych kilogramów, a także przyrost masy mięśniowej.

KIDSBOKS - to zajęcia ogólnorozwojowe z elementami boksu przeznaczone dla dzieci w wieku od 8 do 16 roku życia. Celem tych zajęć jest zwiększenie koordynacji ruchowej, poprawa mobilności, koordynacji oraz ogólnej kondycji fizycznej.

KIDS CROSS - są zajęciami przeznaczonymi dla dzieci przedszkolnych, które wpływają na zwiększenia zwinności, gibkości, szybkości, równowagi oraz wytrzymałości. Pozytywnie oddziałują  na układ krwionośny i oddechowy, kształtują prawidłową postawę ciała oraz mogą skutecznie zapobiegać nadwadze. Zacznijmy już dziś, pracować nad przyszłością Twojego dziecka.


Cennik: cennik


Gminny Park Wodny TRZEBNICA – ZDRÓJ Sp. z o.o. sp. z o.o.
ul. Leśna 5, 55-100 Trzebnica
Dział kas tel.: 603 152 238
www.trzebnicazdroj.eu