Honorujemy:

Trzebnicka Liga Bowlingowa - inauguracja


Wkrótce jesień strąci liście z drzew… A ty strąć kręgle w Bowling Club!
 

Rozpoczynamy nabór do pierwszej edycji Trzebnickiej Ligi Bowlingowej. Zgłoś się do nas i dołącz jako jeden z pierwszych graczy!

Trzebnicką Ligę Bowlingową zaczynamy TURNIEJEM INAUGURACYJNYM*, którego atrakcją będzie pokaz profesjonalnej gry w kręgle w wykonaniu Tomasza Janickiego - Mistrza Polski w Bowlingu.

Chętnych do wzięcia udziału w turnieju prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego do pobrania poniżej oraz w obiekcie Gminnego Parku Wodnego TRZEBNICA-ZDRÓJ.
 

Warunkiem przystąpienia do rozgrywek jest:

  1. Wysłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na e-maila kręgielnia@trzebnicazdroj.eu lub dostarczenie go osobiście do baru w Kręgielni Bowling Club.
  2. Wpłata wpisowego w wysokości 10 zł brutto, które należy wpłacić w barze Kręgielni Bowling Club do dnia 07.10.2017 najpóźniej do godziny 13:00.
     

* Turniej polegać będzie na rozgrywkach wyłaniających poziom reprezentowany przez przyszłych uczestników Ligi Bowlingowej. Rozgrywki Trzebnickiej Ligi Bowlingowej mają charakter amatorski. Uczestnikami nie mogą być zawodnicy grający lub zgłoszeni do rozgrywek w zawodowej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki odbywać się będą na Kręgielni Bowling Club. Mecze rozgrywane będą na czterech torach równorzędnie.
 

Wypełnione formularze należy przesłać na adres: kregielnia@trzebnicazdroj.eu lub przedłożyć osobiście w kręgielni.
 

PDFFormularz zgłoszeniowy do turnieju inauguracyjnego.pdf
PDFRegulamin turnieju inauguracyjnego Trzebnickiej Ligi Bowlingowej.pdf

 

PLAKAT kręgielnia liga bowlingowa - TURNIEJwww-01.jpeg

 


Gminny Park Wodny TRZEBNICA – ZDRÓJ Sp. z o.o. sp. z o.o.
ul. Leśna 5, 55-100 Trzebnica
Dział kas tel.: 603 152 238
www.trzebnicazdroj.eu