Wersja dla słabowidzących
Biuletyn Informacji Publicznej
Logo Facebook

Aktualności

 • Akcja krwiodawstwa - Twoja krew ratuje życie!

  Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do oddawania krwi. Każda akcja odbędzie się w mobilnym punkcie poboru krwi na parkingu przy basenie.

 • Zawieszona działalność Aquaparku

  Szanowni Państwo! Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia działalność Gminnego Parku Wodnego TRZEBNICA-ZDRÓJ (basenu, strefy aktywności sportowej i kręgielni) zostaje zawieszona do odwołania. Ważność zakupionych karnetów zostanie przedłużona.

 • Harmonogram dni zajęć popołudniowych grupowych

  Harmonogram dni zajęć popołudniowych grupowych objętych drugą ratą płatności.

 • Odbierz swój bezpłatny trening personalny

  Trenuj z nami! Nasi trenerzy mogą Cię zainspirować i pracować z Tobą nad wspólnie wyznaczonym celem. Zdecyduj się na karnet 4 treningów personalnych a jeden otrzymasz gratis!

 • Zajęcia w-f i nauki pływania odbywają się bez zmian

  Szanowni Państwo! Informujemy, że lekcje pływania w ramach zajęć w-f oraz grupowa i indywidualna nauka pływania odbywają się zgodnie z grafikiem.

 • Ponowne zamknięcie Aquaparku od 17 października

  W związku z wprowadzeniem nowych obostrzeń informujemy, że od 17 października 2020 r. Gminny Park Wodny TRZEBNICA-ZDRÓJ będzie nieczynny do odwołania (z wyłączeniem kręgielni). Zgodnie z grafikiem odbywają się: zajęcia grupowe sportu wyczynowego (siłownia, CrossBox); treningi personalne; lekcje pływania w ramach zajęć w-f; grupowa i indywidualna nauka pływania.

 • Kręgielnia Bowling Club zamknięta

  Szanowni Państwo! W związku z wprowadzeniem nowych obostrzeń informujemy, że od soboty 24 października 2020 r. kręgielnia Bowling Club będzie nieczynna do odwołania.

 • Zapraszamy do Aquaparku - spot promocyjny

  Zachęcamy do obejrzenia naszego najnowszego spotu reklamowego! Jesień za oknami, ale dzięki nam cały rok możemy poczuć wakacyjny, słoneczny klimat. Jesteśmy otwarci dla Was od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00 - 22:00, a w weekendy od 08:00 do 22:00.

 • Pływanie Synchroniczne w Uczniowskim Klubie Sportowym SYNCHRO TRZEBNICA

  Rusza nabór w Sekcji Pływania Synchronicznego w Uczniowskim Klubie Sportowym SYNCHRO TRZEBNICA! Wodny balet jak często nazywane jest pływanie synchroniczne, łączy w sobie pływanie, gimnastyka i taniec. Jeżeli marzy Ci się przygoda z tańcem w wodzie, zachęcamy do zapisów. 

 • Nauka i doskonalenie pływania

  Wszystkich chętnych zachęcamy do udziału w zajęciach z nauki i doskonalenia pływania w nowym roku szkolnym 2020/2021. Zapraszamy na indywidualne i grupowe lekcje pływania prowadzone przez doświadczonych instruktorów. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do dzieci oraz młodzieży.