Wersja dla słabowidzących
Biuletyn Informacji Publicznej
Logo Facebook

Aktualności

 • Przerwa techniczna

  W dniach 26.08 - 8.09.2019 r. basen wewnętrzny będzie nieczynny z powodu planowanej przerwy technicznej. W tym czasie zachęcamy do korzystania ze Strefy Aktywności Sportowej: kręgielni, siłowni i sali CROSS BOX. Informujemy również, że: basen zewnętrzny –  04.09 kręgielnia – 04–06.09 siłownia – 4–08.09 będą nieczynne.

 • Basen sportowy nieczynny - 24.08

  Szanowni Państwo! W sobotę 24 sierpnia w godz. 9:00 - 16:00,  w czasie Międzynarodowego Turnieju AQUA BATTLE basen wewnetrzny sportowy będzie nieczynny. W tym czasie zachęcamy do korzystania z basenu rekreacyjnego, sauny oraz Strefy Aktywności Sportowej: kręgielni, siłowni i sali CROSS BOX. Za utrudnienia przepraszamy!

 • AQUA BATTLE 2019 - Turniej Międzynarodowego Hokeja pod Wodą

  W naszym aquaparku w hokeja gramy pod wodą! Zachęcamy do kibicowania drużynom podczas Międzynarodowego Turnieju Hokeja Podwodnego AQUA BATTLE 2019.

 • Przerwa w zajęciach LATINO DANCE oraz STEP

  Szanowni Klienci! Przez cały sierpień zajęcia LATINO DANCE oraz STEP nie będą się odbywały. Zapraszamy na pozostałe zajęcia grupowe. Za utrudnienia przepraszamy!

 • Piątek na piątkę - nowa promocja w kręgielni

  Zbieraj paragony z Gminnego Parku Wodnego TRZEBNICA-ZDRÓJ i zostań piątkowym klientem kręgielni! Przez cały tydzień korzystaj z bogatej oferty aquaparku, a jeśli uda Ci się być u nas każdego dnia możesz otrzymać nawet 50% rabatu na drugą godzinę gry w kręgle!

 • I Edycja zawodów Cross Kids za nami!

  16 maja w Gminnym parku Wodnym TRZEBNICA-ZDRÓJ odbyła się I edycja zawodów Cross Kids o Puchar Burmistrza Gminy Trzebnica. Cross kids to formuła zajęć sportowych dla dzieci nastawiona na efekt doskonalenia sprawności fizycznej, koordynacji, motoryki, a także świetnej zabawy i wyrabiania pozytywnej motywacji do zabaw oraz zajęć ruchowych

 • Finał II edycji Gminnej Ligi Bowlingowej w kręgielni

  Od ponad pół roku mogliśmy śledzić zaciętą rywalizację zawodników Gminnej Trzebnickiej Ligi Bowlingowej sezonu 2018/2019. Zmagania, które rozpoczęły się jeszcze w październiku zeszłego roku, dobiegły właśnie końca, wyłaniając najlepszych spośród zawodników ligi organizowanej w kręgielni Gminnego Parku Wodnego TRZEBNICA-ZDRÓJ. We wtorek 30 kwietnia odbyło się spotkanie finałowe, podczas którego nagrodzeni zostali zwycięzcy ligi.

 • Nowy grafik zajęć grupowych

  Nowy grafik zajęć grupowych w Strefie Aktywności Sportowej już jest!

 • Zbiórka krwi - Twoja krew ratuje życie!

  Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do oddawania krwi. Każda akcja odbędzie się w mobilnym punkcie poboru krwi na parkingu przy basenie.

 • Kurs na ratownika wodnego

  Ratownik wodny w każdej sytuacji powinien być czujny i skupiony, gdyż od niego często zależy ludzkie życie. Chętnych do wykonywania tego zawodu zapraszamy do udziału w kursie organizowanym w naszym aquaparku!