Wersja dla słabowidzących
Biuletyn Informacji Publicznej
Logo Facebook

Historia

 • Jak powstawał Aquapark

  Zachęcamy do zapoznania się z historią powstawania największej inwestycji w powojennej historii Trzebnicy, która charakteryzuje się nowatorskimi rozwiązaniami oraz atrakcyjną lokalizacją, jaką zapewnia otoczenie Lasu Bukowego.

 • Wielkie otwarcie obiektu

  1 lipca 2011 roku przy ul. Leśnej na mieszkańców Gminy Trzebnica i zaproszonych gości czekał niebanalny prezent. Tuż po godz. 11:00 w strugach deszczu, ale w atmosferze entuzjazmu i radości, z budynku Gminnego Parku Wodnego TRZEBNICA-ZDRÓJ, zerwano ogromną, czerwoną kokardę. Prezent rozpakował Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima w asyście Mariana Nickel - prezesa Przedsiębiorstwa Techniczno-Budowlanego „Nickel” – głównego wykonawcy inwestycji.

 • Budowa strefy Aktywności Sportowej

  Gminny Park Wodny TRZEBNICA-ZDRÓJ stał się na lata centrum rozrywki i zdrowego trybu życia dla mieszkańców naszej gminy i okolic. Nowoczesna kręgielnia, klub fitness, siłownia i box typu cross dołączyły do bogatej oferty parku wodnego. Stworzyły szereg możliwości dla sportowców, którzy po intensywnym treningu będą mogli skorzystać m.in. z sauny w ramach odnowy biologicznej. Dzięki kręgielni pojawiły się również nowe możliwości spędzania czasu wolnego. Dodatkowo miejsce zostało wyposażone w mini-gry, takie jak bilard czy darty.

 • Uroczyste otwarcie strefy

  Po raz kolejny możemy być dumni z najnowszej inwestycji gminy, która jest uzupełnieniem bogatej oferty Gminnego Parku Wodnego TRZEBNICA-ZDRÓJ i z pewnością stanie się piękną wizytówką Trzebnicy. Mowa o Strefie Aktywności Sportowej, na której oficjalne otwarcie zaprosił 17 lipca gospodarz miasta – burmistrz Marek Długozima.