Wersja dla słabowidzących
Biuletyn Informacji Publicznej
Logo Facebook

Strefa aktywności coraz bliżej

Niebawem mieszkańcy Trzebnicy zyskają nowe miejsce spotkań i rekreacji. Od kilku miesięcy w pomieszczeniach Gminnego Parku Wodnego Trzebnica ZDRÓJ powstaje kręgielnia oraz strefa aktywności, w której znajdzie się siłownia, pomieszczenie przeznaczone do treningów typu cross i sala fitness. Efekty postępujących prac sprawdzał burmistrz Marek Długozima.

Nowo-powstająca kręgielnia została już umeblowana. Obok nowoczesnego sprzętu bowlingowego stanęły wygodne loże, sofy i stoliki. Dzięki temu wnętrze stało się jeszcze bardziej atrakcyjne, również za sprawą dekoracyjnego malowania ścian Jacka Milewskiego. Cała aranżacja przestrzeni prezentuje się doskonale. Specjalne oświetlenie, meble oraz grafiki na ścianach stworzyły niepowtarzalny klimat, który z pewnością docenią przyszli gracze podkreśla burmistrz Marek Długozima.

Oprócz meblowania kręgielni, malowane są ściany sali do treningu siłowego typu cross oraz pomieszczenia przeznaczone na siłownię i fitness. Wkrótce wspomniane sale zostaną wyposażone w nowe sprzęty treningowe. – Cieszę się, że w Trzebnicy powstaje nowoczesne centrum aktywności. Właśnie takiego miejsca brakowało w mieście. Nie dość, że będzie kręgielnia i fitness, to w dodatku wszystko znajdzie się w jednym miejscu, razem z basenem i siłownią. To naprawdę świetny pomysł, bo mieszkańcy nie będą musieli specjalnie jeździć do Wrocławia i tym samym zaoszczędzą czasmówi pan Mateusz, mieszkaniec Trzebnicy.

Warto wspomnieć, że w przy ul. 3 Maja powstanie multifunkcyjny budynek wraz z czterema kortami do squasha, salą do spinningu z ekranem multimedialnym oraz trzema salami fitness, a także nowoczesna hala sportowo-widowiskowa. W ten sposób w niewielkiej odległości znajdą się dwie strefy, gdzie będzie można zadbać o sprawność i kondycję fizyczną.

Otwarcie strefy aktywności zaplanowana na czerwiec 2017.