Wersja dla słabowidzących
Biuletyn Informacji Publicznej
Logo Facebook

Oferta - baseny i sauna

 • Nauka i doskonalenie pływania.

  Wszystkich chętnych zachęcamy do udziału w zajęciach z nauki i doskonalenia pływania w nowym roku szkolnym 2017/2018. Zapraszamy na indywidualne i grupowe lekcje pływania prowadzone przez doświadczonych instruktorów. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do dzieci oraz młodzieży.

 • Aqua Aerobik

  AQUA AEROBIK - wodne szaleństwo przy rytmach muzyki, ćwiczenia pełne radości!
  Po zajęciach poczujesz odprężenie i satysfakcję. Chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów, ujędrnić ciało, wysmuklić sylwetkę, odciążyć stawy i kręgosłup oraz odprężyć się po pracy? Udział w zajęciach z aqua aerobiku może Ci w tym pomóc.

 • Pływanie dla 3-latków

  Budowanie więzi z rodzicami, wzmacnianie rozwoju psychofizycznego, większa odporność na infekcje, poprawa koordynacji, pomoc w zapobieganiu chorobom kręgosłupa, a przede wszystkim świetna zabawa! To tylko niektóre z zalet Aqua Baby dla 3-latków.

 • Półkolonie letnie i zimowe

  Podczas wakacji letnich oraz ferii zimowych Gminny Park Wodny TRZEBNICA – ZDRÓJ zaprasza dzieci na półkolonie na basenie.

 • Przyjęcie urodzinowe w aquaparku

  Gry i zabawy w wodzie pod opieką animatora, miła atmosfera, poczęstunek! To tylko część atrakcji podczas przyjęcia urodzinowego organizowanego w naszym aquaparku! Zaplanuj zabawę u nas! Zapraszamy!

 • Sekcja hokeja podwodnego

  W naszym aquaparku w hokeja gramy pod wodą! Zapraszamy do sekcji hokeja podwodnego HYDRA TRZEBNICA! Wszystkich chętnych zapraszamy na zajęcia w każdy poniedziałek o godzinie 19:45, a niezdecydowanych do obejrzenia treningów na trybunach!

 • Gminny Klub pływacki 7 Zdrój Trzebnica

   Zapraszamy dzieci w wieku 8-10 lat na pływanie w ramach sekcji pływackiej.