Wersja dla słabowidzących
Biuletyn Informacji Publicznej
Logo Facebook

Zajęcia grupowe - cross box i fitness

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zajęć grupowych odbywających się w Strefie Aktywności Sportowej. Osiągnij wymarzoną sylwetkę razem z nami. Wybierz ulubiony rodzaj treningu i zapisz się już dziś!

Do oferty zajęć odbywających się w sali cross box dołączamy zajęcia, które będą prowadzone w sali fitness. Zapraszamy do zapisów!
 

STREFA - GRAFIK zajęć luty-03.jpeg

 

 

strefa zaj grup informacje-01.png

strefa cross kontakt-01.png

 

OPIS ZAJĘĆ CROSS BOX:

FIT WOMAN - to trening tylko dla kobiet. Jest nastawiony na wyrzeźbienie i ujędrnienie ciała, a przy okazji umożliwia spalanie zbędnych kilogramów dzięki odpowiednio dobranej intensywności, imitującej godzinne bieganie, jazdę na rowerze lub inne ćwiczenie typu cardio.

TRENING TYPU TRX - zajęcia te opierają się na treningu na specjalnych taśmach z obciążeniem własnego ciała. Jest to doskonałe wprowadzenie dla osób chcących zacząć swoją przygodę z treningiem siłowym, powrócić po dłuższej przerwie, a także dla osób, którym zależy na wzroście siły, masy mięśniowej, spaleniu tkanki tłuszczowej, czy też zwiększeniu umiejętności panowania nad własnym ciałem.

TRENING TYPU CROSS - jest to trening, który wpływa na ogólną i wszechstronną sprawność, realizując przy tym cele każdej z osób, czy jest to redukcja tkanki tłuszczowej, budowa masy mięśniowej, poprawa cech motorycznych (siła, szybkość, wydolność), czy też poprawa zdrowia. Intensywność, objętość i ciężar podczas treningu jest dopasowywany pod każdą z osób. Doskonała forma treningu dla każdego.

AKTYWNY RODZIC - dedykowane są dla rodziców z dzieckiem (8 - 14 lat). Jest to idealne rozwiązanie dla rodzica chcącego aktywnie spędzić czas ze swoim dzieckiem pod okiem profesjonalnego trenera. Wspólny trening z dzieckiem, nauka odpowiednich wzorców ruchowych, pomoc w korekcie postawy ciała, szybsza droga w osiąganiu celów sylwetkowych - to wszystko zapewniamy na naszych zajęciach.

CROSS KIDS - są zajęciami przeznaczonymi dla dzieci przedszkolnych, które wpływają na zwiększenia zwinności, gibkości, szybkości, równowagi oraz wytrzymałości. Pozytywnie oddziałują  na układ krwionośny i oddechowy, kształtują prawidłową postawę ciała oraz mogą skutecznie zapobiegać nadwadze. Zacznijmy już dziś, pracować nad przyszłością Twojego dziecka.

MOBILITY - pod wieloma względami usprawnia trening na siłowni, a także osiągane wyniki. Dzięki oddziaływaniu na różne tkanki i struktury, dąży się do zwiększenia zakresu ruchomości w stawie. Przyśpiesza regenerację po treningu, zmniejsza ból stawów i mięśni, zapewnia szybszy powrót do treningów po przerwie, czy kontuzji. Dlatego warto pracować nad mobilnością i włączyć ją na stałe do swojego planu treningowego. Pozwoli to wejść na wyższy poziom treningu siłowego i wykorzystać potencjał każdego ćwiczenia.

 

OPIS ZAJĘĆ FITNESS:

STEP & SHAPE - to zajęcia na których wykorzystujemy stepy oraz niewielkie obciążenia w postaci hantli winylowych lub bumperów. Dzięki stepom wypracujesz, ujędrnisz i wyrzeźbisz mocno dolne partie mięśniowe, a dodatkowe obciążenie pomoże znacznie wpłynąć na górne partie mięśniowe. Ciągłe utrzymywanie odpowiedniego tętna podczas zajęć pozwala również na skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej.

STEP - to zajęcia z wykorzystaniem stepu i ciężaru własnego ciała. Zajęcia są w formie ćwiczeń aerobowych i siłowych. Dzięki różnym poziomom ustawienia stepu, zajęcia mogą być tak dla osoby początkującej, jak i zaawansowanej. Świetne zajęcia modelujące brzuch, nogi i pośladki. Intensywność pozwala również na pozbycie się zbędnych kilogramów.

LATINO DANCE - to połączenie tańca latynoamerykańskiego i aerobiku. Jest to doskonała odpowiedź dla osób, które szukają czegoś więcej niż klasyczny trening. Świetnie dobrana muzyka, dużo pozytywnej energii i spalanie zbędnych kalorii w prosty i przyjemny sposób. Latino Dance ma na celu wzmocnienie i wyrzeźbienie całego ciała, poprawienie wydolności i metabolizmu, a także pomoże Ci zyskać więcej energii. Jest świetną formą treningu dla wszystkich.
 

Prosimy o zapoznanie się z grafikiem dostępności sali CROSS BOX: PDFRezerwacja sali cross box.pdf