Wersja dla słabowidzących
Biuletyn Informacji Publicznej
Logo Facebook

Zajęcia grupowe - cross box i fitness

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sekcji oraz zajęć grupowych sportów wyczynowych odbywających się w Strefie Aktywności Sportowej. Wybierz ulubiony rodzaj treningu i zapisz się już dziś! W czasie odwiedzin obiektu pamiętajmy o zasadach bezpieczeństwa.

Zapraszamy do zapisów!
 

GRAFIK ZAJĘĆ 04.2022-11.jpeg

 

 

OPIS ZAJĘĆ:

BOKS - zajęcie dedykowane dla wszystkich. Treningi opierają się na nauce technik poruszania się, zadawania ciosów i obrony przed nimi. Różnorodność form treningowych sprawi że poprawisz swoją kondycję, koordynację ruchową, wzmocnisz mięśnie tułowia i brzucha. Zajęcia z boksu to także świetny sposób na rozładowanie stresu i podniesienie pewności siebie.

CROSS - to wytrzymałość, siła, różnorodność oraz budowanie wspólnoty z ludźmi, którzy chcą wspólnie motywować się do wspólnego wysiłku. Wykorzystanie ćwiczeń z gimnastyki, podnoszenia ciężarów czy ketellbells spajają cross w jeden konkretny trening.

CROSS&RUN – ten to rodzaj zajęć to ćwiczenia grupowe, które mają za zadanie polepszyć Twoją kondycję, wzmocnić twój chwyt i nadać siłę Twoim plecom, żeby pokonać wszystkie przeszkody. Treningi są wzbogacone o ćwiczenia w parach, grupach i zespołach bo tak jak biegach z przeszkodami ważna jest wzajemna współprac.