Wersja dla słabowidzących
Biuletyn Informacji Publicznej
Logo Facebook

Zajęcia grupowe - cross box i fitness

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sekcji oraz zajęć grupowych sportów wyczynowych odbywających się w Strefie Aktywności Sportowej. Osiągnij wymarzoną sylwetkę razem z nami. Wybierz ulubiony rodzaj treningu i zapisz się już dziś! W czasie odwiedzin obiektu pamiętajmy o zasadach bezpieczeństwa.

Zapraszamy do zapisów!
 

GRAFIK ZAJĘĆ 11.2020-13.png

 

 

OPIS ZAJĘĆ:

KSZTAŁTOWANIE KOBIECEJ SYLWETKI - zajęcia przeznaczone dla kobiet, łączące ćwiczenia kształtujące, modelujące, wzmacniające całe ciało. Przyspieszą spalenie tkanki tłuszczowej, zwiększą siłę i wytrzymałość. Trening łączący ćwiczenia siłowe z elementami cardio. Idealne dla kobiet chcących stworzyć swoją wymarzoną sylwetkę.

BRZUCH, UDA, POŚLADKI - zajęcia wzmacniające, skoncentrowane na kształtowaniu pośladków oraz ud, wyrzeźbieniu mięśni brzucha. Poprawią kondycję i koordynację ruchową, wzmocnią mięśnie core. W trakcie ćwiczeń wykorzystywane są gumy oporowe, hantle, stepy, kettlebelle i inne akcesoria, które zwiększą efektywność treningową i zapewnią oczekiwane efekty.

FIT WOMAN - to trening tylko dla kobiet. Jest nastawiony na wyrzeźbienie i ujędrnienie ciała, a przy okazji umożliwia spalanie zbędnych kilogramów dzięki odpowiednio dobranej intensywności, imitującej godzinne bieganie, jazdę na rowerze lub inne ćwiczenie typu cardio.

STEP - to zajęcia z wykorzystaniem stepu i ciężaru własnego ciała. Zajęcia są w formie ćwiczeń aerobowych i siłowych. Dzięki różnym poziomom ustawienia stepu, zajęcia mogą być tak dla osoby początkującej, jak i zaawansowanej. Świetne zajęcia modelujące brzuch, nogi i pośladki. Intensywność pozwala również na pozbycie się zbędnych kilogramów.

BOKS DLA KOBIET - zajęcia dedykowane kobietom które chcę zacząć swoją przygodę ze sportami walki. Dzięki nauce podstawowych technik bokserskich poprawisz kondycję, spalisz kalorie, wzmocnisz mięśnie tułowia i brzucha. Zajęcia z boksu to także świetny sposób na rozładowanie stresu i wzmocnienie swojej psychiki. Zajęcia dostosowane są do potrzeb i umiejętności uczestniczek. Zajęcia są całkowicie bezpieczne i bez urazowe.

BOKS - zajęcie dedykowane dla wszystkich. Treningi opierają się na nauce technik poruszania się, zadawania ciosów i obrony przed nimi. Różnorodność form treningowych sprawi że poprawisz swoją kondycję, koordynację ruchową, wzmocnisz mięśnie tułowia i brzucha. Zajęcia z boksu to także świetny sposób na rozładowanie stresu i podniesienie pewności siebie.

CROSS - to wytrzymałość, siła, różnorodność oraz budowanie wspólnoty z ludźmi, którzy chcą wspólnie motywować się do wspólnego wysiłku. Wykorzystanie ćwiczeń z gimnastyki, podnoszenia ciężarów czy ketellbells spajają cross w jeden konkretny trening.

CROSS&RUN – ten to rodzaj zajęć to ćwiczenia grupowe, które mają za zadanie polepszyć Twoją kondycję, wzmocnić twój chwyt i nadać siłę Twoim plecom, żeby pokonać wszystkie przeszkody. Treningi są wzbogacone o ćwiczenia w parach, grupach i zespołach bo tak jak biegach z przeszkodami ważna jest wzajemna współpraca

SEKCJA TRENINGU SIŁOWEGO - siłownia i trening siłowy jest niezbędny dla wzmocnienia aparatu mięśniowego, który chroni wszystkie układy naszego ciała przed uszkodzeniami. Trening siłowy to rodzaj wysiłku, dzięki któremu możesz wzmocnić i wyrzeźbić całe swoje ciało. Wykonując go regularnie wymodelujesz sylwetkę, pozbędziesz się nadmiaru kilogramów, a przy tym znacząco poprawisz stan swojego zdrowia

  • Ponowne zamknięcie Aquaparku od 17 października

    W związku z wprowadzeniem nowych obostrzeń informujemy, że od 17 października 2020 r. Gminny Park Wodny TRZEBNICA-ZDRÓJ będzie nieczynny do odwołania (z wyłączeniem kręgielni). Zgodnie z grafikiem odbywają się: zajęcia grupowe sportu wyczynowego (siłownia, CrossBox); treningi personalne; lekcje pływania w ramach zajęć w-f; grupowa i indywidualna nauka pływania.

  • Trening personalny

    Osiągnij wymarzoną sylwetkę i zrealizuj swój cel z trenerem personalnym.

  • Instruktorzy

    Poznajcie naszych instruktorów.