Wersja dla słabowidzących
Biuletyn Informacji Publicznej
Logo Facebook

Zajęcia grupowe - cross box i fitness

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zajęć grupowych odbywających się w Strefie Aktywności Sportowej. Osiągnij wymarzoną sylwetkę razem z nami. Wybierz ulubiony rodzaj treningu i zapisz się już dziś!

Zapraszamy do zapisów!
 

grafik_2.01.2020-01-01.jpeg

 

 

 

OPIS ZAJĘĆ CROSS BOX:

FIT WOMAN - to trening tylko dla kobiet. Jest nastawiony na wyrzeźbienie i ujędrnienie ciała, a przy okazji umożliwia spalanie zbędnych kilogramów dzięki odpowiednio dobranej intensywności, imitującej godzinne bieganie, jazdę na rowerze lub inne ćwiczenie typu cardio.

TRENING TYPU TRX - zajęcia te opierają się na treningu na specjalnych taśmach z obciążeniem własnego ciała. Jest to doskonałe wprowadzenie dla osób chcących zacząć swoją przygodę z treningiem siłowym, powrócić po dłuższej przerwie, a także dla osób, którym zależy na wzroście siły, masy mięśniowej, spaleniu tkanki tłuszczowej, czy też zwiększeniu umiejętności panowania nad własnym ciałem.

TRENING TYPU CROSS - jest to trening, który wpływa na ogólną i wszechstronną sprawność, realizując przy tym cele każdej z osób, czy jest to redukcja tkanki tłuszczowej, budowa masy mięśniowej, poprawa cech motorycznych (siła, szybkość, wydolność), czy też poprawa zdrowia. Intensywność, objętość i ciężar podczas treningu jest dopasowywany pod każdą z osób. Doskonała forma treningu dla każdego.

TRENING CROSS KETTLEBELL - Kettlebell, czyli odważniki kulowe, są coraz popularniejszym przyrządem wykorzystywanym w treningu siłowym. Oprócz zwiększenia siły, koordynacji ruchowej i kondycji fizycznej, doskonale sprawdza się w redukcji zbędnych kilogramów i kształtowaniu sylwetki. Dzięki kettlebell, w połączeniu z ćwiczeniami metaboliczno-kondycyjnymi, wykonasz zróżnicowany, angażujący całe ciało trening, wykorzystujący do tego ogromną ilość dostępnych ćwiczeń.

CROSS WOMAN - trening Typu Cross dla kobiet. 

30' WORKOUT - trening o dużej intensywności i trwający tylko 30 minut. Taki trening pozwoli szybciej zredukować tkankę tłuszczową i ukształtować sylwetkę, niż godzinne bieganie, jazda na rowerze czy inne formy kardio.

CROSS KIDS - są zajęciami przeznaczonymi dla dzieci przedszkolnych, które wpływają na zwiększenia zwinności, gibkości, szybkości, równowagi oraz wytrzymałości. Pozytywnie oddziałują  na układ krwionośny i oddechowy, kształtują prawidłową postawę ciała oraz mogą skutecznie zapobiegać nadwadze. Zacznijmy już dziś, pracować nad przyszłością Twojego dziecka.

 

OPIS ZAJĘĆ FITNESS:

STEP & SHAPE - to zajęcia na których wykorzystujemy stepy oraz niewielkie obciążenia w postaci hantli winylowych lub bumperów. Dzięki stepom wypracujesz, ujędrnisz i wyrzeźbisz mocno dolne partie mięśniowe, a dodatkowe obciążenie pomoże znacznie wpłynąć na górne partie mięśniowe. Ciągłe utrzymywanie odpowiedniego tętna podczas zajęć pozwala również na skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej.

STEP - to zajęcia z wykorzystaniem stepu i ciężaru własnego ciała. Zajęcia są w formie ćwiczeń aerobowych i siłowych. Dzięki różnym poziomom ustawienia stepu, zajęcia mogą być tak dla osoby początkującej, jak i zaawansowanej. Świetne zajęcia modelujące brzuch, nogi i pośladki. Intensywność pozwala również na pozbycie się zbędnych kilogramów.

LATINO DANCE - to połączenie tańca latynoamerykańskiego i aerobiku. Jest to doskonała odpowiedź dla osób, które szukają czegoś więcej niż klasyczny trening. Świetnie dobrana muzyka, dużo pozytywnej energii i spalanie zbędnych kalorii w prosty i przyjemny sposób. Latino Dance ma na celu wzmocnienie i wyrzeźbienie całego ciała, poprawienie wydolności i metabolizmu, a także pomoże Ci zyskać więcej energii. Jest świetną formą treningu dla wszystkich.
 

Prosimy o zapoznanie się z grafikiem dostępności sali CROSS BOX: PDFRezerwacja sali cross box.pdf

 • 30' WORKOUT - nowe zajęcia w grafiku

  30' WORKOUT - trening o dużej intensywności i trwający tylko 30 minut. Taki trening pozwoli szybciej zredukować tkankę tłuszczową i ukształtować sylwetkę, niż godzinne bieganie, jazda na rowerze czy inne formy kardio. Zdążysz przed pracą i zdążysz po pracy!

 • ZUMBA w strefie aktywności sportowej

  Wakacje się skończyły, ale my nie rezygnujemy ze słonecznego klimatu i serdecznie zapraszamy do udziału w nowych zajęciach w Strefie Aktywności Sportowej. Certyfikowane instruktorki Andżelina i Malwina Białowąs poprowadzą dla Państwa ZUMBĘ.

 • Trening personalny

  Osiągnij wymarzoną sylwetkę i zrealizuj swój cel z trenerem personalnym.

 • Nowy grafik zajęć grupowych

  Nowy grafik zajęć grupowych w Strefie Aktywności Sportowej już jest!

 • Instruktorzy

  Poznajcie naszych instruktorów.