Wersja dla słabowidzących
Biuletyn Informacji Publicznej
Logo Facebook

Mikołajki w Strefie Aktywności

Mikołajki w STREFIE AKTYWNOŚCI SPORTOWEJ za nami Świetna atmosfera, życzliwa rywalizacja, mnóstwo uśmiechu i moc prezentów od Mikołaja towarzyszyły zawodom, które na zaproszenie Burmistrza Gminy Trzebnica Marka Długozimy, odbyły się 5 i 6 grudnia w Gminnym Parku Wodnym TRZEBNICA-ZDRÓJ.

W konkursie „Santa Cross" na uczestników czekał 10-minutowy trening składający się z 3 ćwiczeń. Zwycięzcą został Marcin Domagała, uczęszczający na zajęcia CROSS w Strefie Aktywności Sportowej. Rywalizacja była bardzo zacięta do ostatnich sekund, jednak Marcin nie dał za wygraną i udało mu się minimalnie pobić wynik Marka Mrozińskiego, który zajął drugie miejsce. Trzecie miejsce zajął Grzegorz Kalinowski.

Dwa pozostałe konkursy na siłowni, pod wspólną nazwą „Santa Gym”, były podzielone na konkurencje dla Pań i dla Panów.
Nagradzane były trzy najlepsze wyniki uzyskane z trzech konkurencji.
W tym roku największa rywalizacja była wśród Panów. O końcowych wynikach decydowały sekundy w ostatniej konkurencji. Zwycięzcą został Wiktor Bielakowski, tuż za nim był Michał Grzybowski, a na trzecim miejscu Piotr Wyszyński.
Wśród Pań główna rywalizacja toczyła się o drugie i trzecie miejsce. Po ciężkiej walce, gdzie Julia Hućko zajęła trzecie miejsce, a Milena Pawlik drugie miejsce, uczestniczki musiały oddać wyższość Ali Cibie, która zdominowała wszystkie konkurencje, pokonując pozostałe uczestniczki z prawie dwukrotnie wyższym wynikiem końcowym.

Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział oraz miło spędzony czas

 

 

 

 

 

  • Zajęcia grupowe - cross box i fitness

    Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sekcji oraz zajęć grupowych sportów wyczynowych odbywających się w Strefie Aktywności Sportowej, które ruszają od 16 listopada!