Wersja dla słabowidzących
Biuletyn Informacji Publicznej
Logo Facebook

Mikołajki w Strefie Aktywności Sportowej

W sobotę 3 grudnia na siłowni odbył się na Mikołajkowy konkurs "SANTA GYM". Udział wzięło aż 18 osób! A co jeszcze bardziej zadowalające, to że większość uczestników, to były bardzo młode osoby, w wieku 15-18 lat.

Konkurs rozpoczęły dziewczyny. Do wykonania miały hip thrusty, wyciskanie na klatkę oraz przysiady. Po pierwszej konkurencji, mocno na prowadzenie wysunęła się Zuzia Czarska, która nie pozwoliła sobie odebrać tego miejsca, aż do samego końca konkursu. Walka toczyła się o drugie miejsce, jednak finalnie na tym miejscu znalazła się Natalia Bizub, która z kolei mocno zdominowała konkurencje wyciskania na klatkę, co pozwoliło jej zapewnić sobie srebrny medal. Tuż za Nią znalazła się Oliwia Kuzan.

Dziewczyny, mimo rywalizacji, potrafiły nawzajem się dopingować i gratulować po zakończonym konkursie.

Klasyfikacja końcowa wśród Pań:

 • Zuzia Czarska - 1 miejsce
 • Natalia Bizub - 2 miejsce
 • Oliwia Kuzan - 3 miejsce

Panów było zdecydowanie więcej, przez co też rywalizacja była bardziej zacięta. Pozytywna atmosfera, Mocny doping dla rywali towarzyszył od pierwszej do ostatniej konkurencji.

Pierwszą konkurencją było Wyciskanie na klatkę piersiową, którą wygrał Szymon Tatarek. Kolejną konkurencją było Uginanie ramion, gdzie z kolei dominował Patryk Leszczyński. Ostatnią konkurencją było podciąganie nachwytem, gdzie najwięcej powtórzeń wykonał Szymon Sierpowski, bo aż 24. Jednak szacunek należy się również Tomaszowi Piosikowi, który przy wadzę 100kg podciągnął się aż 19 razy!

Finalnie, klasyfikacja wśród Panów wyglądała następująco:

 • Patryk Leszczyński - 1 miejsce
 • Szymon Sierpowski - 2 miejsce
 • Tomasz Piosik - 3 miejsce

Dziękujemy bardzo wszystkim uczestnikom, za chęć sprawdzenia się i udziału w konkursie! Gratulujemy zwycięzcom i cieszymy się, że konkurs przebiegał w tak świetnej atmosferze!


 

 

12 grudnia odbył się konkurs mikołajkowy "Santa Cross" zorganizowany specjalnie dla klientów uczęszczających na zajęcia CROSS. W tym roku, ze względu świetną frekwencję na każdych zajęciach, konkurs był przeprowadzony osobno dla Pań i dla Panów. 

Uczestnicy mieli do wykonania workout:

22-12-6

*REVERSE LUNGES + PUSH PRESS (W:20kg/M:30kg)

*BURPEE

Nie będziemy się tu rozwodzić nad tym czym ten workout był, powiemy tylko tyle, że był on bardzo ciężki i intensywny. 

Jednak grupa sobie doskonale z nim poradziła, doprowadzając swój organizm do granic możliwości. Sekundy w tym konkursie decydowały o zajęciu podium, a klasyfikacja końcowa wygląda następująco:

Panie:

 • Magdalena Kukla - 1 miejsce
 • Danusia Grochowska - 2 miejsce
 • Sylwia Wcisło - 3 miejsce

Panowie:

 • Marek Mroziński - 1 miejsce
 • Przemysław Jaros - 2 miejsce
 • Marek Olszewski - 3 miejsce

Wielkie brawa dla uczestników, którym udało się wskoczyć na podium, ale również ogromne gratulacje i szacunek dla każdego, kto się podjął tak ciężkiego treningu. Dziękujemy za tak świetną atmosferę i frekwencję, nie tylko na minionym konkursie, ale i na każdych zajęciach. Napawające optymizmem jest to, że mamy coraz więcej Pań na zajęciach, które pokazują od dłuższego czasu, że zajęcia crossfitowe, to nie tylko zajęcia dla Panów. Czasem potrafią nawet stanowić większość na zajęciach. Oby tak dalej!