Wersja dla słabowidzących
Biuletyn Informacji Publicznej
Logo Facebook

Amatorskie zawody CROSS&RUN

5 lipca w strefie aktywności sportowej przy trzebnickim Aquaparku oraz sąsiadującym z nim Lesie Bukowym rozegrane zostały amatorskie otwarte zawody Cross&Run.

Zawodnicy i zawodniczki, którzy wzięli udział w zawodach musieli zmierzyć się w trzech konkurencjach: biegowej, pływackiej oraz metaboliczno-kondycyjnej. Konkurencja biegowa polegała na pokonaniu trasy biegowej wyznaczonej w Lesie Bukowym w jak najkrótszym czasie, następnie zawodnicy wykonywali zadane serie ćwiczeń metaboliczno-kondycyjnych w pomieszczeniach siłowni - tutaj również liczył się czas. Na koniec zawodnicy przenieśli się na krytą pływalnię, gdzie musieli pokonać odpowiednio 5 oraz 6 długości basenu na czas.

Do zawodów zgłosiło się kilkunastu zawodników i zawodniczek, którzy na co dzień korzystają z sal treningowych w strefie aktywności przy Aquaparku pod okiem instruktora. Po zaciętej walce i podliczeniu punktacji (oczywiście z uwzględnieniem specyfiki kobiet i mężczyzn) pierwsze miejsce zajął Marcin Domagała, za którym uplasowały się dwie panie: Danuta Grochowska oraz Sylwia Krzywulska. Zwycięscy otrzymali dyplomy, statuetki oraz darmowe wejściówki do Aquaparku. Co należy jednak podkreślić, wszyscy uczestnicy zawodów zostali wyróżnieni i docenieni, dyplomami jak również bezpłatnymi wejściówkami.

Nagrody i upominki wręczała osobiście Prezes GCM Trzebnica-Zdrój - Magdalena Ciesielska-Wojda. Zawody mogły się odbyć dzięki wsparciu Burmistrza Gminy Trzebnica - Marka Długozimy.