Wersja dla słabowidzących
Biuletyn Informacji Publicznej
Logo Facebook

Mikołajkowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Gminy Trzebnica

Mikołajkowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Gminy Trzebnica przechodzą do historii. W dniu 5.12.2023 odbyła się kolejna edycja mikołajkowych pływackich zmagań. Uczestnikami były dzieci, które na co dzień uczęszczają na naukę i doskonalenie pływania.

W porównaniu do poprzednich lat, zanotowaliśmy największą frekwencję. Do startu zgłosiło się ponad 30 zawodników a trybuny były pełne kibiców. Przełożyło się to na wspaniała sportową atmosferę i mnóstwo emocji. Na początku to rywalizacji przystąpili najmłodsi w kategoriach 5-6 lat oraz 7-8 lat, którzy płynęli 12,5 m stylem dowolnym.

Najszybsi okazali się Wiktor Milik, Maria Doros, Antoni Chmielewski oraz Aleksandra Błażejowska. Po emocjach na małym basenie, rywalizacja przeniosła się na basen sportowy 25m. Wśród 7-8 latków dystans 25m najszybciej pokonali Amelia Cichońska oraz Michał Hrycaj.

W kategorii starszej 9-10 lat rywalizację wygrała Nicola Kos oraz Maksymilian Wojda. Na sam koniec naszej pływackiej przygody wystartowali zawodnicy w kategorii 11 lat i starsi. Wśród dziewcząt najszybciej do ściany dopłynęła Emilia Bogaczewicz a wśród chłopców Ignacy Kozłowski. Bardzo serdecznie dziękujemy

Wszystkim za przybycie, za emocje jakie nam dostarczyli, kibicom za doping, który niósł się po całej pływalni a sędziom za wspaniałą pracę, jednocześnie już dziś zapraszamy na kolejną edycję.

 

PDFWyniki Mikołaj 2023.pdf (50,26KB)

 

 

 


Opublikował:
 Marcin Sikora

Data publikacji:
 06-12-2023 13:18

Modyfikował:
 Marcin Sikora

Data modyfikacji:
 06-12-2023 13:20